niedziela, 23 grudnia 2012

Zimowe cudeńko!

Dzisiaj zaprezentuje Wam moje cudeńko, które towarzyszy mi co dnia. Takie małe pozornie błache, a uwierzcie, że potrafi zdziałać naprawdę coś pięknego!

                                              Essence volumizing lash powder


W zestawie dołączona jest szczoteczka, która umożliwi nam aplikowanie go na rzęsy.

Można go używać na wiele sposobów. Ale podstawowym zastosowaniem jest nakładanie na rzęsy, by dawały efekt grubszych i przedewszystkim dłuższych rzęs. Wiele osób mówi, że on się nie sprawdza, jednak dla mnie jest idealny i bardzo mi pomaga. Najlepiej sprawdźcie same ;)

Sposoby użycia:
1) Nakładam najpierw czarny tusz, a później nabieram na pędzelek trochę pudru. Na końcu aplikuję puder na jeszcze mokry tusz, tak by rzęsy były białe. (Nie martwcie sie jeśli troszkę pudru spadnie na wasze policzki, wystarczy go strzepać:)) W fazie końcowej maluję rzęsy jeszcze raz tak by pokryć cały puder mascarą. Moje rzęsy wyglądają jak cudeńka, długie i gęste.
2) Jest też drugi sposób aplikowania, ale równie dobry. Do tubki z odżywką wsypujemy troszkę pudru, następnie dobrze mieszamy tak by stworzyły jednolitą konstystencję. Dalej nakładamy na włoski i pokrywamy całość mascarą.
Sposób ten jest lepszy od pierwzego, gdyż nie posypie się nam niepotrzeby puder na policzki, oraz będziemy miały wzmocnione rzęsy, a to wszystko za jednym razem:)

Idealne na zimę:
3) Nakładamy bazę pod lakier na paznokieć, następnie malujemy go na kolor biały. Później delikatnie pruszymu pudrem po paznokciu. W efekcie otrzymujemy puchaty paznokieć :DNiestety mój aparat zawiódł i nie ujął efektu, ale na tym zdjęciu doskonale go widać. :) Mam nadzieję, że kogoś zainspiruje do wykonania zdobienia adekwatnego do pory roku.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i przystojnego Mikołaja!!

Pozdrawiam
xxx

1 komentarz: