poniedziałek, 11 lutego 2013

Disney!!!

Ostatnio doskwierający brak czasu powoduje mały zastój na moim blogu. Jak już znajduje się chwila wolnego to staram się spotkać z moim A. Wiadomo facet to facet, ale czasem też tęskni. ;)
Jednak muszę Wam opowiedzieć, o okazji która ostatnio mi się przytrafiła i bez wahania z niej skorzystałam. A mianowicie zawsze miałam słabość do bajek, a już w szczególności do Disneya. W Warszawie w dniach 5-6.02. na Hali Torwar można było obejrzeć Disney on Ice. 


Jako szczęściara miałam okazję nawet z nimi współpracować. W przeciągu 1,5 godziny przedstawienia poczułam się jak małą dziewczynka. Mini, Donald i reszta bajkowych przyjaciół zabrała mnie do swojego świata. Akrobacje łyżwiarzy były  po protu zapierające dech w piersiach. Sama miałam ochotę wejść na lód i posiedzieć na urodzinach Myszki Miki czy na Halloween razem z Cruellą Demon. Cudowne księżniczki po kolei opowiadały sekrety swoich miłości, co było szybkim omnibusem po wszystkich dziecięcych marzeniach. Pięknych włosach, cudownych księciach czy złotych karetach. O księciach to czasem nawet nie tylko dziecięce marzenie. ;)
Najbardziej szkoda było mi rodziców, którzy wybierając się z pociechami narażeni byli na efekt działania marketingu. Zabawki z półek znikały w zastraszającym tempie, tak jak ciężko zarobione pieniądze rodziców z portfeli. Płaczące dzieci to jednak był częsty widok. Jak wiadomo każdy rodzic che, aby to właśnie jego dziecko było najszczęśliwsze, nawet największym kosztem. Na całe szczęście rozsądnych rodziców też nie brakuje. :)

Tak z innej beczki to Disney nie tylko można było spotkać na Torwarze, ale także bohaterowie są częstym gościem także u projektantów i bloggerów. Zobaczcie sami. ;)

Jeremy Scottświetna spódniczka z bloga 


Dodatkowo zapraszam wszystkich do udziału w rozdaniu.
Więcej szczegółów znajdziecie na blogu 

Pozdrawiam
xxx4 komentarze:

  1. ale Ci zazdroszczę! Ja się wychowałam na disneyu ;d

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniałe wspomnienia. Gadżety, ubrania, dosłownie wszystko można spotkać w sklepach z Myszki Miki

    OdpowiedzUsuń
  3. dziękuję :) polecam, bardzo proste i szybkie do wykonania, a takie urocze

    OdpowiedzUsuń